Gabinet kosmetologiczny Wrocław

Małgorzata Rutana
mgr kosmetologii

Nazywam się Małgorzata Rutana i jestem magistrem kosmetologii. 

Studia pierwszego stopnia kosmetologii ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zamysłem uczelni było zadbanie nie tylko o piękną zdrową skórę, ale również edukacja o świadomości własnego ciała, dbanie o aktywność fizyczną oraz zdrowe odżywianie.

Tytuł magistra kosmetologii uzyskałam na uczelni Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z kolei ta uczelnia przygotowała mnie do zawodu kosmetologa bardziej z medycznej i naukowej strony. Wiele godzin spędzonych w laboratorium nad sporządzeniem kosmetyków, badania nad jednostkami chorobowymi skóry oraz nauka od najlepszych specjalistów w zakresie dermatologii, chemii kosmetycznej, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Małgorzata Kurzawa, kosmetolog, depilacja laserowa Wrocław - RevitaSkin
Kosmetolog Małgorzata Kurzawa wykonująca zabieg Icoone Wrocław

Kosmetologia to dział dermatologii, rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego tak ważna jest ciągła edukacja, uczestnictwo w szkoleniach, kongresach, czytanie bieżącej literatury medycznej, badań naukowych oraz współpraca ze specjalistami różnych dziedzin.

Swoje doświadczenie jako kosmetolog zdobywałam już będąc na studiach m.in w hotelowym SPA Amber Baltic (Międzyzdroje), Klinice Odnowy Kolagenowej Anny Pikury (Wrocław), gabinecie Covet (Wrocław) oraz praktykowałam w gabinecie Prestiż i Payot we Wrocławiu.

Aktualnie współpracuję z Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej i Dietetyki Klinicznej Revita, gdzie stacjonarnie przyjmuję klientów. 

Gdy rozmyślam o jakiejś chorobie, nigdy nie zastanawiam się, jak znaleźć na nią lekarstwo, ale jak jej zapobiec.

– Luis Pasteur, 1884 r.

Gabinet kosmetologiczny Wrocław

Pracę z każdą nową osobą zaczynam od zdiagnozowania stanu skóry, analizy stosowanych kosmetyków, preparatów i suplementacji. Diagnostyka skóry jest niesamowicie istotna w celu dobrania odpowiednich terapii leczniczych, ponieważ skóra jest inna. Dlatego bardzo ważne jest indywidualne podejście i zdiagnozowanie Twojego problemu: przebarwienia, trądzik pospolity, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, cellulit, rozstępy, wiotka skóra, atopowe zapalenie skóry, zastój wody w organizmie oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Indywidualna diagnostyka skóry pozwala precyzyjnie określić ich przyczyny i dobrać optymalne zabiegi oraz kosmetyki pielęgnacyjne, które przyniosą długotrwałe, pozytywne zmiany.

Czytaj więcej

Zapraszam do gabinetu RevitaSkin Wrocław

Zapraszam do mojego gabinetu RevitaSkin, który znajduje się w Bielanach Wrocławskich na ulicy Kwiatowej 39. W mojej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzone usługi kosmetologiczne oraz najnowszą, bezbolesną i skuteczną depilację laserową. Oferuję tylko sprawdzone i skuteczne usługi diagnostyki skóry oraz zabiegi kosmetologiczne.

Sprawdzony kosmetolog Wrocław Małgorzata Rutana

Jestem magistrem kosmetologii, a moją pasją jest chemia i receptura kosmetyczna oraz wykorzystywanie peelingów chemicznych.
Najważniejsze jest stymulowanie skóry i zapobieganie procesom starzenia skóry oraz pielęgnacja cer problematycznych – bez stosowania inwazyjnych metod. Dodatkowy “konik” to walka z niesfornymi i przerysowanymi brwiami – dążenie do ich naturalnego kształtu.
Aktualnie współpracuję z Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej i Dietetyki Klinicznej Revita, gdzie stacjonarnie przyjmuję klientów w swoim Gabinecie RevitaSkin.

Oferuję zabiegi bezbolesnej depilacji laserowej

W moim gabinecie (RevitaSkin Wrocław) oferuję również najskuteczniejszą i bezbolesną depilację laserową. Laser diodowy to medyczna platforma laserowa, która w bezpieczny i skuteczny sposób umożliwia laserowe usuwanie owłosienia. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem depilacji laserowej Wrocław i umówienia wizyty.