Depilacja laserowa Wrocław, Primelease Excellence laser

Depilacja Laserowa Wrocław

Bezbolesna i skuteczna depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą laserowego usuwania nadmiernego owłosienia. W RevitaSkin Wrocław pracujemy na platformie laserowej hiszpańskiej firmy Cocoon Medical.

Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulek włosowych, zabarwionych melaniną, bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wysyła impuls, który odparowuje pigment, powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie i na stałe eliminując odrost włosów.

Zabieg musi być wykonywany kilkakrotnie w określonym czasie, ponieważ energia świetlna działa tylko na cebulki włosów rosnących, będących w fazie anagenu. Na cebulki w stanie spoczynku – faza telogenu – laser nie działa.

Dzięki zastosowanym nowym technologiom, głowicy diodowej zabieg jest szybki, bezbolesny i skuteczny, nawet przy jasnych czy rudych włosach. System chłodzenia Crystal Freeze redukuje do minimum odczucia bólowe – to prawdziwa, bezbolesna depilacja laserowa! Dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie lasera.

Zapytaj o zabiegi depilacji laserowej wszechstronną platformą laserową – zapraszam do mojego gabinetu w Bielanach Wrocławskich.

Cocoon Medical – skuteczna i bezbolesna depilacja laserowa Wrocław

Hiszpańskie urządzenie firmy Cocoon Medical w niezwykle skuteczny sposób umożliwia usuwanie owłosienia przez cały rok! Bez względu czy Twoje włosy są blond, rude, czy też ciemne, a karnacja jasna lub opalona – technologia doskonale poradzi sobie z każdym typem włosa i skóry.

Urządzenie otrzymało prestiżowy Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa urządzenia medycznego (Food and Drug Administration FDA)

Usuwanie każdego rodzaju owłosienia

Głowica dostosowana do każdego rodzaju skóry

Funkcja intensywnego chłodzenia

Bezpieczeństwo i komfort zabiegu

Depilacja laserowa Wrocław, bezbolesna depilacja urządzeniem Primelease HR Excellence Wrocław

Co wyróżnia laser do usuwania owłosienia na tle innych urządzeń?

 • Bezpieczeństwo – posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa urządzeń medycznych FDA
 • Skuteczność – usuwa również jasne, cienkie i rude owłosienie, dla każdego fototypu skóry
 • Moc – najwyższa na rynku wśród laserów diodowych 4800 W
 • Bezbolesność – funkcja crystal freeze (+5 stopni C) chłodzenie głowicy chroni przed oparzeniem, a zabieg jest praktycznie bezbolesny
 • Szybkość – technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwala na zabiegi impulsami od 3 ms, a duża głowica sprawia, że laser jest ultraszybki (czas epilacji pachy to 26 sekund!)
 • *Zabieg wykonywany jest na urządzeniu Primelase 

Bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża i okres laktacji
 • stosowanie doustnej izotretinoiny i do 6 msc po zakończeniu terapii
 • nowotwory i do 5 lat po ustąpieniu choroby
 • opryszczka wirusowa w fazie aktywnej
 • stosowanie kremów z kwasami, retinoidami w miejscu zabiegu (np. przy depilacji wąsika)
 • epilepsja
 • spożywanie ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny)
 • leki (antybiotyki, izotretinoina, sterydy doustne)
 • choroby tkanki łącznej (np. kolagenozy)
 • zaawansowana cukrzyca

Poproś o formularz diagnostyczny z przeciwwskazaniami przed zabiegiem – w tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt.

Zalecenia przed zabiegiem depilacji laserowej

 • 4 tygodnie przed zabiegiem nie depiluj miejsc zabiegowych woskiem, pęsetą oraz depilatorem
 • 4 tygodnie przed zabiegiem zrezygnuj z kosmetyków z retinolem/kwasami (dotyczy okolicy zabiegowej)
 • 2 tygodnie przed zabiegiem zrezygnuj z opalania okolicy zabiegowej, jeśli wróciłaś/eś z urlopu – odczekaj 2 tygodnie, również nie stosuj samoopalacza w miejscu zabiegowym
 • 7 dni przed zabiegiem odstawić zioła fotouczulające (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, koper herbata Figura, Deprim)
 • 7 dni przed zabiegiem nie wykonuj żadnych peelingów na okolicę zabiegową
 • 1 dzień przed zabiegiem należy ogolić miejsce zabiegowe golarką (nie pęsetą, ani depilatorem)
 • w dniu zabiegu nie spożywaj leków przeciwalergicznych, przeciwbólowych, moczopędnych, przeciwgrzybiczych, antybiotyków, antydepresantów
 • w dniu zabiegu nie stosuj antyperspirantu, perfum, balsamów, kremów w okolicy zabiegowej

Depilacja laserowa – najczęstsze pytania

Zabiegi laserem można wykonywać przez cały rok. Jedynie przy większym promieniowaniu latem należy chronić skórę po zabiegu 2 tygodnie kremem z wysokim filtrem (50+ UVA/UVB)

Nie. Stosowanie środków antykoncepcyjnych nie mają wpływu na proces zabiegu.
Tak. Hashimoto nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Jednak przy zaburzeniach hormonalnych czasem potrzeba wykonać więcej zabiegów.
Od 16 roku życia. Bezwzględnym warunkiem wykonania depilacji laserowej u niepełnoletniej osoby jest pisemna zgoda jednego z rodziców lub prawnego opiekuna, podpisywana na miejscu w gabinecie.
Po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie, obrzęk oraz drobne zapalenie okołomieszkowe – może utrzymać się do 3 dni po zabiegu.

Tak, laser działa na jasne, cienkie i rude włosy. Niektóre jasne włosy będą potrzebowały więcej powtórzeń lasera. Nie sprawdzi się jednak przy włosach siwych i białym meszku np. na twarzy.

Redukcja owłosienia następuje z zabiegu na zabieg, włosy się przerzedzają. Jednak dla trwałego efektu należy wykonać 4-8 zabiegów.

Czynne lub przebyte choroby nowotworowe są przeciwwskazaniem do epilacji laserowej. Mimo, że wiązka lasera nie dociera i nie wpływa bezpośrednio na organy wewnętrzne to oddziałuje w sposób pośredni na cały organizm. Po wyleczeniu nowotworu organizm jest osłabiony i podatny na czynniki zewnętrzne, które mogą aktywować komórki nowotworowe. Promieniowanie lasera może pobudzić te komórki do podziału i wzrostu, powodując nawrót choroby lub przerzuty.

Ponieważ włoski podczas zabiegu ulegają spaleniu. W związku z tym te, które wyrastają ponad powierzchnię skóry mogą być przyczyną poparzeń naskórka. Poza tym ogranicza to działanie lasera, którego światło (w takim przypadku) rozprasza się na odrośniętym włosie.
To pierwszy laser diodowy, który jest praktycznie nieodczuwalny. Głowica posiada technologię Crystal Freeze – chłodzi skórę do +5 stopni C, a impulsy są bardzo szybkie.